Сребрени 925 детски обетки

720 ден

9 на залиха

SKU: 6060  Категории ,

Опис

Сребрени 925 детски обетки.Обетките се на закопчување.
Тежина: 1,44 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top