Сребрен 925 сет

9.800 ден

SKU: 5110 Категорија

Опис

Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm , висината на привезокот е 3 cm,ширината 2.5 cm.
Тежина: 18 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

18, 19

Scroll to Top