0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5109
Достапност 3 на залиха

6.300 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm , обемот на привезокот е 2.5 cm
Тежина: 20 гр
Големина

17, 18, 19

Back to Top
Product has been added to your cart