0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5068
Достапност 1 на залиха

3.500 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , висината на привезокот е 1.8 cm , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 9,50 гр

Големина

17, 18

Back to Top
Product has been added to your cart