Сребрени 925 обетки

35,79 

2 на залиха

SKU: 5092 Категорија

Опис

Впечатливи сребрени обетки со циркони. Обетките се на винт.
Тежина: 4.36 gr

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top