Сребрен 925 сет

11.800 ден

SKU: 5112 Категорија

Опис

Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm , обемот на привезокот е 2.5 cm
Тежина: 23 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

17, 18, 19

Scroll to Top