Сребрен 925 сет

8.500 ден

SKU: 5111 Категорија

Опис

Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm , висината на привезокот е 3 cm,ширината 2.2 cm.
Тежина: 19.00 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

17, 18, 19

Scroll to Top