Сребрен 925 сет

5.000 ден

SKU: 5049 Категорија

Опис

Сребрен 925 сет , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 11,24 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

17, 19

Scroll to Top