0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производAS05
Достапност 2 на залиха

1.900 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 сет од ланче и обетки со циркони и позлата , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   3.50  гр

Сетот е водоотпорен и не кородира.

Back to Top
Product has been added to your cart