0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5005
Достапност 1 на залиха

4.200 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 сет со бисер.
Тежина: 11.47 гр

Големина на прстен

17, 18, 19

Back to Top
Product has been added to your cart