0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производOKS1
Достапност 2 на залиха

2.350 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 сет од ланче , обетки и нараквица, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  4 гр

Back to Top
Product has been added to your cart