Сребрен 925 прстен

1.850 ден

SKU: OKP48 Категории , ,

Опис

Сребрен 925 прстен со шарени багет кристали

Тежина: 3.85 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

16, 17, 17.5, 18.5

Scroll to Top