Сребрен 925 прстен

1.850 ден

Опис

Елегантен и блескав сребрен прстен со овален крупен кристал опкружен со ситни циркони. Идеален за свечени настани! Прстенот не предизвикува алергии.
Тежина: 3,41 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

17.5, 18

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top