Сребрен 925 прстен

1.350 ден

SKU: 1RNG Категории , ,

Опис

Високо-квалитетен сребрен прстен опкружен со багет кристали. Прстенот не предизвикува алергии.
Тeжина: 2.86 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

17, 17.5, 18

Scroll to Top