Сребрен 925 прстен

1.150 ден

Опис

Нежен тинејџерски сребрен прстен со ѕвездички и месечинка. Идеален за Вас или подарок. Прстенот не предизвикува алергии. Сребро 925.

Дополнителни информации

Големина на прстен

16

Scroll to Top