Сребрен 925 прстен

1.150 ден

Опис

Нежен тинејџерски сребрен прстен со срце без циркони. Идеален за Вас или подарок. Прстенот не предизвикува алергии. Висок квалитет, сребро 925.

Дополнителни информации

Големина на прстен

16.5, 17

Scroll to Top