Сребрен 925 прстен

1.500 ден

SKU: OKP18 Категории ,

Опис

Сребрен 925 прстен во форма на срце со црни циркони

Тежина:   2.91 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

17

Scroll to Top