0

Пребарај

Сребрена 925 детска нараквица

Шифра на производ0161
Достапност 1 на залиха

1.050 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрена 925 детска нараквица, должината на нараквицата е 14 cm.

Тежина: 3.10 гр

Back to Top
Product has been added to your cart