Сребрени 925 обетки

65,08 

1 на залиха

SKU: OO14 Категории ,

Опис

Елегантни висечки обетки со кристали.
Тежина: 8.36 gr

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top