Сребрен 925 прстен

2.500 ден

SKU: RB13 Категории ,

Опис

Впечатлив сребрен прстен со кристали во форма на срце. Тежина: 5.60 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

18

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top