0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0091 
Достапност 2 на залиха

1.320 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1,5 cm , висина на обетките 3,5 cm
Тежина: 6,77 гр
Back to Top
Product has been added to your cart