Сребрени 925 обетки – Бисер

1.500 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 висечки обетки со слатководен бисер. Идеални за секоја пригода, за Вас или подарок. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 3 gr

Scroll to Top