0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0143
Достапност 3 на залиха

1.300 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки , висината на обетките е 4 cm , ширината на обетките е 2 cm.
Тежина: 5.31 гр

Back to Top
Product has been added to your cart