Сребрена 925 нараквица

37,42 

1 на залиха

SKU: 1112 Категорија

Опис

Сребрена 925 нараквица. Должината на нараквицата е прилагодива.

Тежина: 5,79гр

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top