Сребрена 925 детска нараквица

15,46 

2 на залиха

SKU: 1059 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица, должината на нараквицата е 14 cm.

Тежина: 2.10 гр

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top