Сребрена 925 детска нараквица

15,46 

3 на залиха

SKU: 6038 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 1.85 гр

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top