Сребрена 925 детска нараквица

15,46 

4 на залиха

SKU: 6002 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 1.85 гр
Преведи
EUR Евра
Scroll to Top