Сребрена 925 детска нараквица

15,46 

5 на залиха

SKU: 6006 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 1.85 гр
EUR Евра
Scroll to Top