Сребрена 925 детска нараквица

1.200 ден

На залиха

SKU: 6003 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица со Мини Маус
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 2.92 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top