Сребрена 925 детска нараквица

1.050 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 6023 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 2.80 гр
Scroll to Top