Сребрена 925 детска нараквица

1.050 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 6020 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 3.18 гр
Scroll to Top