0

Пребарај

Сребрена 925 детска нараквица

Шифра на производ6019
Достапност 1 на залиха

665 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 3.15 гр
Вратете се на почетокот
Производот е додаден во вашата кошничка