Сребрена 925 детска нараквица

17,08 

2 на залиха

SKU: 6021 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица
Должината на нараквицата е 15 cm
Тежина: 3.15 гр
Преведи
EUR Евра
Scroll to Top