0

Пребарај

Сребрен 925 сет 

Шифра на производ5090
Достапност 2 на залиха

3.500 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 сет со циркони , должината на ланчето е 45 cm , обемот на привезокот е 2.8 cm
Тежина: 10,50 гр
Back to Top
Product has been added to your cart