Сребрени 925 обетки

2.500 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 5090 Категории ,

Опис

Впечатливи сребрени обетки со циркони. Обетките се на винт.
Тежина: 5.20 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top