Сребрено 925 ланче

3.000 ден

2 на залиха

SKU: LAJ6 Категории ,

Опис

Впечатливо сребрено ланче со кружен привезок со циркони
Тежина: 6.90

Вие исто така би сакале…

MKD Македонски денар
EUR Евра
Scroll to Top