Сребрена 925 детска нараквица

1.250 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 5082 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица, должината на нараквицата е 14 cm.

Тежина: 3.10 гр

Scroll to Top