Сребрен 925 прстен – Blue Diamond

3.300 ден

Опис

Сребрениот накит со син дијамант е преглед на извонредна класа и елеганција. Со неговата интензивна синкаста боја, Blue Diamond го одбележува своето присуство со восхит и издржливост. Овој накит, изработен од сребро, носи со себе уникатност и рафинираност, вклучувајќи го дијамантот како централен елемент. Синиот дијамант придонесува за блескавост и елеганција, правејќи го овој накит вистински претставник на стил и совршенство.

Дополнителни информации

Големина на прстен

17.5

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top