Сребрен 925 прстен

1.750 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Елегантен и впечатлив прстен со циркони, изработен од високо квалитетно сребро 925, за секоја пригода! Прстенот не предизвикува алергии.
Големината на прстенот се подесува.

Тежина: 3.77 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top