Сребрен 925 прстен

1.400 ден

SKU: PRS8 Категории ,

Опис

Сребрен прстен со кристал во форма на срце.
Тежина: 2.80 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

17.5, 18, 18.5

Scroll to Top