Сребрен 925 прстен

1.750 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: OKP43 Категории , ,

Опис

Сребрен 925 прстен со циркон во форма на коцка , големината на прстенот се подесува.

Тежина: 3.57 gr

Scroll to Top