Сребрен 925 прстен

1.100 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Сребрен 925 прстен , големината на прстенот се подесува.
Тежина:  2.63  гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Scroll to Top