Сребрено 925 ланче – Handmade

1.850 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрено 925 ланче со зелени циркони, рачно изработено , должината на ланчето се подесува.
За љубителите на минимализмот и елеганцијата, нашата колекција на минималистички сребрени ланчиња е вистинскиот избор.
Секој дел е изработен со внимание и прецизност, јасно изразувајки ја формата и издржливоста на сребрениот материјал.
Овие нежни, уникатни парчиња се идеални за оние кои сакаат да ги користат во секојдневието.
Овој минималистички сребрен накит ќе го исполни вашето барање и стил, обезбедувајќи ви почетна точка за изразување на вашата уникатност и елеганција.

Идеални за Вас или подарок!
Накитот не предизвикува алергии.

Тежина: 3,44 гр
Scroll to Top