Сребрени 925 обетки

1.100 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Секојдневни сребрени обетки со циркони, за сите љубители на минималистички накит, идеални за секоја пригода! Обетките се хипоалергени. Сребро 925.

Scroll to Top