0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производAO13
Достапност 1 на залиха

1.700 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со циркони
Тежина: 3.60 гр

Обетките се водоотпорни.

Back to Top
Product has been added to your cart