Сребрени 925 обетки – розе позлата

1.500 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони, висината на обетките е 3,8 cm , ширината на обетките е 6 mm.

Тежина: 3,35 гр

Scroll to Top