Сребрени 925 обетки – позлата

1.000 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки со позлата , ширина на обетките 1 cm , висина на обетките 2 cm
Тежина: 2,38 гр
Scroll to Top