0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производАО12
Достапност 1 на залиха

1.600 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со циркони
Тежина: 3,85 гр

Обетките се водоотпорни.

Back to Top
Product has been added to your cart