Сребрени 925 обетки

1.450 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 11EAR Категории , , ,

Опис

Нежни сребрени обетки со циркони, одлични за Вас или подарок!
За секакви пригоди!

Тежина: 2.89 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top