Сребрени 925 обетки – позлата – Емералд

1.600 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 24APR400 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 обетки со позлата и циркони со кружен Емералд лабораториски камен. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 3.30 gr

Scroll to Top