Сребрени 925 обетки – позлата

3.000 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Тренди сребрени 925 обетки со позлата од кои долниот дел на обетките е со ситни циркони. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 6.68 gr

Scroll to Top